طراحی و راه اندازی سامانه ایران مهربانی

انتشار : 1397/01/29

سامانه ایران مهربانی با هدف کمک رسانی اینترنتی و آنلاین به افراد مستعدی در ایران توسط متخصصین شرکت آروین رایان ارتباط راه اندازی شد.

در سامانه ایران مهربانی فهرستی از انواع کمک رسانی به افراد مستعدی و نیازمند در انواع مختلف وجود دارد، از جمله کمک های نقدی، کمک به دانش آموزان نیازمند و کودکان کار، کمک های جمعی که در طرح های مختلف با توجه به نیاز در نظر گرفته میشود، کمک های تخصصی که بسیار حائز اهمیت است و اکثر اقشار جامعه میتوانند در این حوزه کمک رسانی نمایند از جمله مهارت آموزی، بهداشت و درمان، دندانپزشکی، آموزش و مددکاری و هر نوع حرفه ای که در آموزش به کودکان و افراد نیازمند کمک بسیاری خواهد کرد که بتوانند رایگان تخصصی یاد بگیرند.

در این سامانه بطور نامحدود همه مراکز خیریه در دنیا میتوانند عضو شوند و صفحه اختصاصی برای مجموعه خود داشته باشند و از همین سامانه اقدام به شناسایی افراد نیازمند و کمک رسانی به آنها اقدام نمایند.

با همکاری سازمان بهزیستی کشور در خصوص معرفی کودکان و افراد بی سرپرست در این سامانه با حفظ حریم خصوصی افراد در این سامانه امکان معرفی این افراد و حتی درخواست حضانت کودکان بی سرپرست میسر خواهد شد.

شرکت آروین رایان ارتباط به عنوان مؤسس و سفیر سامانه ایران مهربانی، امید دارد با شعار ایران مهربانی ، سفیر مهربانی در کشور عزیزمان یاری رسان مطمئن و دقیق با همکاری مراکز خیریه محترم باشد.

آدرس سامانه : http://www.imehrabani.ir